Únor 2009

Nové písničky, nový klip, další novinky..

28. února 2009 v 20:56 | Bejuška* |  News Demi
Demi na svůj twitter píše docela často. Díky němu se taky můžeme dozvídat plno novinek. Jako třeba, že píše nové písničky na své druhé album. Víme, že už byla i ve studiu. Psala, že jí mrzí, že umí psát jenom pomalý písničky.. no, podle mě je to jenom dobře. A novinka dne! Demi natáčí nový videoklip! Sice neřekla přímo na kterou písničku, ale napsala tuhle nápovědu: 'You know you're cold when you're soaking wet and you can see your breath outside.. i won't FORGET this video shoot' z toho já (a i ostatní stránky) usuzuju, že se jedná o písničku Don' t forget. Wow, wow! Miluju tu písničku, podle mě to bude úžasnej klip!! Ale není jistý, jestli je to takhle písnička. Dále, pokud se nepletu, Demi dostala řidičák! Wow, to je skvělý!! Jinak Demi je momentálně doma v Texasu. Psala, že se domů hrozně moc těší, že se těší až bude zase pravidelně chodit spát. Potom napsala, že trávila čas se starými přáteli. Ze vzkazů jde vidět, že je Demi hrozně moc šťastná a já jí to přeju. =)

Sonny With a Chance- Sonny at the Falls

28. února 2009 v 20:38 | Bejuška* |  Epizody
Třetí díl nese název Sonny at the Falls.
Sonny vymýšlí nové nápady na show, jenže jí nikdo moc neposlouchá. Chad jí pořád přesvědčuje, aby svůj 'tým' opustila a přešla do jeho. Sonny s tím sice nesouhlasí, ale jeho pozvání do 'Mackenzie Falls' přijímá. Je tu potají, jenže buhužel ostatní herci ze So Random jí tam najdou. Jsou na ní naštvaní a Sonny se omlouvá. Tawni jí řekne, že když MF tak miluje, tak proč k nim nejde. Sonny se naštve a odejde. Tedy, ještě dvakrát se vrátí.. =D jednou si zapomene bundu a podruhý si vzpomene, že bundu nepotřebuje. =D Sonny odteď patří k seriálu Mackenzie Falls. Ani Sonny a ani So Random z toho nejsou nadšení. Ale snaží se to nedát najevo. A také jde vidět, že Sonny do MF nepatří. Nakonec se herci SR dohodnou, že jim Sonny chybí, oblečou si kostýmy, která ona narhla a dojdou si pro ní. Sonny se tedy vrací do So Random.
Jinak je tam ještě taková menší zápletka, že herci So Random jsou naštvaní, protože nedostávají stejná jídla jeko herci z Mackenzie Falls.

Další úžasnej díl. Při scéně, kdy Demi odchází ze So Random jsem umírala. Prej: "You have seen the last of Sonny Munroe" začne to tam vysvětovat, odejde a pak se znova vrátí. =D Řekne 'I forgot my jacket' a začne se spolu s ostatní smát. A pak je seřve a znovu tu větu zopakuje. =D Já umírala. =D a znova a ještě k tomu : 'I say.. good day'. Ty výrazy u toho. =D Jinak ty trapasy co dělala v MF jsou skvělý. =D No nic, to prostě musíte vidět, takhle to nejde popsat.. Je to vážně skvělej díl. =)3D MOVIE INVASION TOUR

28. února 2009 v 20:17 | Bejuška* |  JB: Blogs

3D MOVIE INVASION TOUR - 1ST UPDATE

Ve čtvrtek večer jsme poprvé překvapili fanoušky v kině El Capitan v Hollywoodu. Bylo to úžasné. Houf fanoušků šílel!

Jsme připravení na velký den zastávek po celé US.

Snad vás na jedné z našich zastávek uvidíme.

Zastávky budeme dělat celý den. Kdo ví, kde budeme?

Řeknete nám co si o filmu myslíte? Líbil se vám?

Kolik z vás ho dneska a zítra uvidí? Kolika vašim přátelům o tom řeknete?

Dejte nám vědět

Uslyšíte to od nás po celý den. Pokračujte ve zjišťování..

JB
Kevin, Joe a Nick

First Stop of the Surprise Theatre Invasion Tour

28. února 2009 v 19:57 | Bejuška* |  JB- Koncerty
JB na svém myspace psali, že budou své fanoušky překvapovat. Že budou navštěvovat kina, ve kterých se bude zrovna vysílat jejich 3D film. Poprvé tak překvapili fanoušky ve čtvrtek večer v kině El Capitan Theatre v Hollywoodě. Zazpívali písničky S.O.S, Love Bug a Burnin' up.


Kevin with Danielle in West Hollywood

27. února 2009 v 17:28 | Bejuška* |  Paparazzi
Kevin a Danielle (a Daisy) byli spolu v západním Hollywoodu. =) Podle fotek si troufám říct, že tam byla ještě mamka Denisse.
Oni jsou dokonalej pár! A ta první fotka je maximálně úžasná..


Joe Jonas with Fans in Santa Monica

27. února 2009 v 17:18 | Bejuška* |  Paparazzi
Joe byl v Santa Monice. Na ulici ho potkaly nějaký fanynky a on se s nima vyfotil. =) Taky s ním budu mít jednoho dne fotku.. =D


FanFamily Experience Pictures

27. února 2009 v 17:10 | Bejuška* |  JB- Other
Mám pro vás tři nové fotky z FFE. =) Jsou z premiéry 3D filmu..


Mary Ellen Matthews Photoshoot for Saturday Night Live

27. února 2009 v 17:03 | Bejuška* |  JB- Photoshooty
Zase nějaký nový photoshoot z roku 2009. =)


Demi Lovato: The 3D Concert Experience Premiere - Red Carpet

25. února 2009 v 19:20 | Bejuška* |  Demi- Akce
Už jsem vám přidávala fotky Demi a JB z premiéry, tak teď jenom samotná Demi. Víte jak bylo těžký z 280 fotek vybrat jenom pár? To bylo pro mě utrpení!
Wow, wow, wow! Jestliže jsem si myslela, že je Demi nádherná tak co teď? Prostě ona je dokonalá! Má úžasný šaty, chtěla bych je!, je úžasně namalovaná a má úžasný nášnice a boty! Prostě dokonalá, hrozně jí to sluší. A černá k ní prostě jde. Miluju jí, je úžasná. Tu fotku, kde je Joe jsem si prostě nemohla odpustit. =D A taky tu najdete dvě fotky s Madison (maldší sestra). Je krásný, jak jí dává tu pusu a úplně hodně jí objímá. Jde vidět, že já má fakt hrozně moc ráda.


Jonas Brothers: The 3D Concert Experience Premiere - Red Carpet with Demi Lovato

25. února 2009 v 17:56 | Bejuška* |  Demi & Jonas Brothers
Ach.. víte jak málo mi stačí ke štěstí? =D Třeba společný fotky Demi s Jonas Brothers. =D Rozumněj, Joe a Demi. =D
Už včera jsem psala, že Demi bude na premiéře. A byla. Je tu úplně nejvíc krásná!!


Jonas Brothers: The 3D Concert Experience Premiere - Red Carpet

25. února 2009 v 17:27 | Bejuška* |  JB- Akce
Včera se konala premiéra Jonas Brothers 3D Concert Experience Movie. Nechyběli na ní samozřejmě JB a jejich rodina a nejbližší kamarádi. Mám pro vás fotky z červeného, respektivě fialového, koberce. Vybrala jsem jenom pár fotek, tak snad vám nevadí, že neuvidíte všech 100. =) Klukům to samozřejmě sluší a Frankie je úplně roztomilej, nemyslíte? =)


New MySpace blogs from the Jonases

25. února 2009 v 17:05 | Bejuška* |  JB: Blogs
JB včera napsali dva nové vzkazy..

SPECIAL SURPRISE THEATER VISIT FOR OUR FANS

Ahoj všichni!

Chceme vám dát vědět, že budeme nečekaně navštěvovat 3D kina v našem státě.

JB: 3D Concert Experience Press Conference!

25. února 2009 v 16:47 | Bejuška* |  JB- Rozhovory, show
JB byli na konferenci pro novináře. =) Týká se to jejich 3D filmu. Novináři se jich ptali na různé otázky a oni odpovídali.


Jordan Pruitt and Meaghan Martin are Excited for the Premiere

25. února 2009 v 16:25 | Bejuška* |  JB- Other
Jordan Pruitt (HSM, turné s JB) a Meaghan Martin (Tess v Camp rocku) se těší na premiéru filmu. Obě napsali vzkaz, ve kterém píší, že už se nemůžou dočkat.

Jordan řekla:"Nemůžu se dočkat červeného koberce. Budu mít na sobě šaty od Betsy Johnson. Vím, že to bude skvělá noc s Jonas Brothers a že film bude úžasný!"

Kamarádka JB, Meaghan Martin říká:"Zítra jsem pozvána na premiéru Jonas Brothers filmu. Hrozně moc se těším a jsem si jistá, že vy také! Určitě se přijďte podívat a podpořte tyhle úžasný kluky a úžasně talentované Demi Lovato a Taylor Swift."

Jonas Brothers on Jimmy Kimmel

25. února 2009 v 15:50 | Bejuška* |  JB- Rozhovory, show
Jonas Brothers v pořadu Jimmyho Kimmela. Omlouvám se za kvalitu... =)


Jonas Brothers Experience on MTV

25. února 2009 v 15:48 | Bejuška* |  JB- Rozhovory, show
Největší setkání fanoušků s JB na MTV. =)


Stars for the Premiere

24. února 2009 v 19:18 | Bejuška* |  JB- News
Mám pro vás seznam hvězd, kteří byli JB pozváni a půjdou na premiéru jejich filmu! Jsou to hlavně lidi z Disney Channel.. =) A ta hlavní hvězda, Demi, půjde taky!! =)
Taky tam najdete další hvězdy Sonny. =)

Jonas Brothers, rodina, manažeři a..

Demi Lovato, Jordin Sparks, Lance Bass, Emily Osment, Nicole Anderson, Chelsea Staub, Moises Arias, Allisyn Arm, Doug Brochu, Jason Earles, Roshon Fegan, Tiffany Giardina, Phill Lewis, Meaghan Jette-Martin, Mitchel Musso, Madison Pettis, Jordan Pruitt, Debby Ryan, Brandon Mychal Smith, Brenda Song, Chelsea Staub, Alyson Stoner, and Tiffany Thornton.

The 3D Concert Experience Soundtrack - scans

24. února 2009 v 19:11 | Bejuška* |  JB- Other
Dneska oficiálně vyšel v Americe soundtrack k filmu 3D Concert Expercience. =) Jinak u nás si ho už taky můžete koupit. =) A já mám pro vás scany. Najdete tam seznam písniček a mimo jiné jména lidí, co písničky napsali. Jasně, skoro všude jsou JB. Ale najdete tam jména jako John Taylor, William James nebo Kevin Jonas starší. Najdete tu text nové písničky Love is on its way a taky zvláštní poděkování. Samozřejmě, jako na prvním místě JB děkují jejich mamce, taťkovi a Frankiemu. =) A jasně, děkují i nám, fanouškům. =)


Kevin & Danielle at Disneyland

24. února 2009 v 18:47 | Bejuška* |  JB- Osobní
Kevin a Danielle byli spolu v Disneylandu. Jsou spolu úžasný.. =*


FEBRUARY 2009 - J-14 Magazine

23. února 2009 v 21:41 | Bejuška* |  Magazine
Další časopis, tentokrát J-14. =) Opět je toho s Demi hrozně moc a já můžu bejt jenom ráda. =)

Nejdřív tam najdete společnou fotku Demi a country zpěvačky Taylor Swift (ex- přítel Joe =)). Pozastavují se tam nad Taylor výškou a že je o dost vyšší než Demi. Nj, Demi je malinká, ale zase ne tak moc. =) Už dřív se objevily spekulace, že by Demi jakožto nejlepší kamarádka Seleny mohla hrát ve Wizards of Waverly Place Movie, Demi ale řekla, že to není pravda. Opět tu jsou řeči o tom, že Demi má nového přítele, opět ten samý. Jak už jsem to říkala dřív, jsou to jenom řeci. =) A navíc tu Demi výslovně řekla, že na kluky teď prostě nemá čas. Co takhle společné tour Jonas Brothers, Demi a Selena? JB s Demi už turné měli, tak by mohli mít znova. Nicméně pravda to není, ale třeba se tak jednou stane. Najdete tu text písničky La la land a taky se tu můžete dočíst, že JB pomáhali Demi s písničkami na její CD Don' t forget. Jo, to je pravda.. společně napsali 6 písniček a dalších 6 napsala Demi sama. Ale jinak spolu dohromady napsali 10 písniček, takže 4 vůbec neznáme. =) Můžete se tu dočíst něco ze zákulisí natáčení klipu k La la land. Určitě víte, že v klipu se objeví Demi herečtí kolegové ze 'Sonny' a taky tam najdete její starší sestru Dallas. Další úžasný plakát, něco o přátelství Dem a Sel. Test 'proč tě tvoje nejlepší kamarádka miluje?' - Selena a Demi jsou tu jako jedna možnost, mimochodem mně vyšla právě takhle odpověď. Jednou se Demi při vystoupení stalo, že upadla na zem.. můžete si to tu přečíst jako jeden z hvězdných trapasů. Mně to tak trapný nepříjde no.. =) Hvězdné trendy a Demi je mezi nimi, a nakonec článek o tom kdo s kým chodí. Je to jakoby taková.... mapka =D a Demi tu najdeme taky. =)